Seo Danışmanlığı – Seo Ajansı

BigBang SEO Ajansı, müşterilerini yakından tanıyarak özelleştirilmiş kurumsal SEO danışmanlığı hizmeti verir.

 

Arama motoru optimizasyonu (SEO), sitenizi arama motorlarında yapılan kelime ve görsel aramalarında üst sıralara çıkaracak site içi ve dışı kurallar bütünü olarak düşünülebilir. Türkiye’de arama motoru kullanım oranlarına bakarsanız Google’ın %95 civarında paya sahip olduğunu görebilirsiniz. Bu sebeple SEO danışmanlığı kapsamında verilen hizmetler, genellikle Google’ın algoritmasına göre şekillendirilir. Google’ın sık sık açıkladığı yeni algoritma ve güncellemeler yakından takip edilerek SEO hizmeti verdiğimiz marka ve web siteleri için zaman kaybetmeden yeni bir road-map hazırlanır. SEO’da tek bir doğru olmadığı SEO ajansı Bigbang Dijital tarafından kabul edilen tek gerçektir.

 

SEO hizmeti yalnızca belirli kelimelerde sıralama yükseltmenin ötesinde bir süreçtir. SEO danışmanlığı; yazılım, tasarım ve içerik konularıyla yakından ilişkilidir. Çünkü sitenizin link ağından içeriğinin niteliğine kadar birçok faktör, Google arama sonuçlarındaki sıranızı doğrudan etkileyen faktörlerdir. Dolayısıyla kurumsal SEO danışmanlığı alacağınız ekibin yazılım, içerik ve web tasarım konularında da uzman olması bu noktada en önemli etkenlerden biri.

 

SEO danışmanlığı süresince ileri düzey SEO araçları ile sürekli performans takibi yapılmalı ve Google’ın belli periyotlarda yayına aldığı güncellemeler yakından takip edilmelidir.

 

SEO çalışmalarınızı kadronuza seo uzmanı dahil ederek de yapmayı düşünebilirsiniz. Ancak bu durumda kesinlikle SEO uzmanınıza destek olacak yazılım, tasarım ve içerik ekibiniz olması gerekir. Ayrıca istihdam ettiğiniz SEO uzmanının yeterliliğinden de mutlaka emin olmalısınız. Bu gereklilikleri düşündüğünüzde uzman bir SEO ajansından profesyonel SEO danışmanlığı almanız daha az maliyetle daha hızlı ve sürdürülebilir sonuçlar elde etmenizi sağlar.

 

BigBang Seo Ajansı’nın uzman SEO, yazılım ve içerik ekibi arama sonuçlarındaki görünürlüğünüzü ve sıranızı arttırmak için titizlikle çalışır, tüm gelişmeleri şeffaf şekilde analiz eder ve raporlar. Çalışmalarını yaparken en gelişmiş yöntem ve SEO araçlarını kullanır ve tüm global gelişmeleri yakından takip eder. BigBang Dijital çalışmalarını faaliyet gösterdiğiniz sektörün tüm yasal yükümlülüklerini dikkate alarak yapar.

 

Her ay düzenli olarak hazırlanan performans raporu ile müşterilerinin durumunu rakamlarla gösteren SEO Ajansı Bigbang Dijital, vaad ettiği sonuçları tüm şeffaflığı ile gösterir. SEO Ajansı Bigbang Dijital ayrıca müşterilerine uzun süre bağlayıcı bir sözleşme imzalamayı şart koşmaz. Her ayın sonunda müşteri memnuniyetsizliği var ise hizmet sözleşmesi cezasız bir şekilde sonlandırılabilir. Ajansımıza ve uzmanlığımıza güvenimizin bir göstergesi olan bu özellik, yıllardır üzerine kattığımız başarı oranımızın en önemli göstergesi.

Yeni SEO başarı hikayelerimizi sizinle yazmamızı isterseniz hemen iletişime geçin.

Bigbang Digital Referansları Hepsiburada
Bigbang Digital Referansları Vivense Mobilya
Tamamlayıcı Sağlık
Bigbang Digital Referansları Selva Gıda
encazip
referans
MUTLU MÜŞTERİLER

2016 yılında kurulan ve bu özelliği ile oldukça genç bir ajans olarak kabul edilen Bigbang Dijital, kısa sürede sektöründe öncü marka ve girişimlerle anlaşarak online sektörde adından söz ettirmeye başladı. Dijital dünyanın tüm faydalarını müşterilerinin işlerini kolaylaştırma ve büyütmek için kullanan Bigbang Dijital’in mutlu müşteri portföyüne siz de hemen katılın.

Bigbang Seo Ajansı, sunduğu online hizmetler ile profesyonel görünümünüze modern bir dokunuş sağlayacak fikirlerle dolu!

Ne Vadediyoruz?

1- Sitenizin hem kelime hem de görsel aramalarında üst sıralarda çıkmasını sağlıyoruz.

2- Sitenize gelen ziyaretçi sayısını ve dolayısıyla gelirinizi arttırıyoruz.

3- Sitenize gelen kullanıcılara daha zengin içerik sunarak sitede kalma sürelerini arttırıyoruz.

Bigbang Digital Seo Danışmanlığı Görsel 6
Bigbang Digital Seo Danışmanlığı Görsel

Nasıl Başarıyoruz?

1- Markanızı, işleyişi ve taleplerinizi dinliyoruz.

2- Gelecek planlarınızı ve online kanalı bu planlar içerisinde nereye konumlandırmak istediğinizi öğreniyoruz.

3- Detaylı rekabet ve sektör analizi yapıyoruz.

4- Size özel SEO stratejileri belirliyoruz.

5- Web sitenizin için SEO analizi yapıp, geliştirilmesi ve düzeltilmesi gereken noktaları belirliyoruz.

6- SEO, yazılım, tasarım ve içerik ekiplerimizle gerekli tüm aksiyonları almaya başlıyoruz.

7- Gelişmiş SEO araçları ile performansınızın sürekli takibini yaparken, aynı zamanda da raporlayarak geliştirici yönlere odaklanıyoruz.

Neden Farklıyız?

BigBang SEO Ajansı olarak, SEO hizmeti veren birçok ajans arasında ne istediğini bilen ve sonuç odaklı kadrosuyla fark yaratıyoruz. Tamamen ihtiyaçlarınıza yönelik yaratıcı projeler üreterek marka ve kurumsal kişiliğinizi profesyonel olarak yönetilmesini sağlarken aynı zamanda digital ağlarda çizginizi yasal yollar kullanarak geliştirmeyi hedefliyoruz.

Tüm bu hizmetleri gerçekleştirirken de kurumsal marka ve kişiliğinizin faydalarını ön planda tuttuğumuzu ayrıca belirtiriz.

Birlikte belirleyeceğimiz anahtar (hedef) kelimeler için google aramalarında hızla ileri sayfalara çıktığınızı zamanla görecek ve doğru ellerde yönetilen SEO’nun gücüne siz de inanamayacaksınız.

Bigbang Digital Seo Danışmanlığı Görsel 3