Sosyal Medya Reklamları

Günümüzde artık sosyal medyada yer almak markanız için nasıl bir zorunluluk haline geldiyse artık bu varlığınızı sosyal medya reklamları ile sürdürmek de olmazsa olmaz bir davranış. Bigbang Digital Ajansı, alanında uzman kadrosuyla ürününüze göre en iyi hedef kitlesini belirler ve en doğru zamanda en güçlü reklamı karşısına çıkarır. Doğru sosyal medya reklam ajansı ile hedeflerinize yürümek işte bu kadar kolay.

 

Her an yanımızda olan akıllı telefonlarımız ve her saniye göz attığımız sosyal medya hesapları doğru marka ve doğru hedef kitleyi buluşturmak için ideal bir platform. Siz de marka ve hizmetlerinizi yaratıcı ve etkili sosyal medya reklamları ile yeni kişilere tanıtabilir, onların sizden haberdar olmasını sağlayabilir ve hatta o an online satış gerçekleştirebilirsiniz.

 

Sosyal medya reklamlarının bu denli güçlü ve etkili çalışmasının nedeni detaylı bir hedefleme yapılabilmesi. Örneğin; 24-35 yaş arasında, yeni nişanlanmış, İstanbul’da oturan, son 6 ayda yurt dışına çıkmış, daha önce internetten alışveriş yapmış ve x rakip marka ile ilgilenen kişiler gibi nokta atışı hedefleme yapmanıza olanak sağlayan sosyal medya reklamları, doğru ekiple yönetilirse durdurulamaz bir güç oluşturabilir. Aynı hedeflemeyi televizyon reklamları ya da outdoor reklamları ile gerçekleştirebilir misiniz? Hiç sanmıyoruz.

Ne Vaadediyoruz?

1- Facebook reklamları ve Instagram reklamları ile marka ve hizmetinize en uygun hedef kitleye ulaşıyoruz.

 

2- Sosyal medya reklamları ile site trafiğinizi arttırıyoruz.

 

3- Artan site trafiğini beklentiniz doğrultusunda form ya da satışa dönüştürüyoruz.

 

4- Yaratıcı sosyal medya reklamları ile rakipleriniz arasından sıyrılmanıza yardımcı oluyoruz.

 

5- Reklam bütçenizi en uygun şekilde optimize ederek boşa para harcamanızı engelliyor, reklam bütçenizde tasarruf etmenizi sağlıyoruz.

 

6- Sitenize daha önce gelmiş kişilere özel yeni reklamlar hazırlayarak onlarla tekrar iletişime geçmenizi sağlıyoruz.

Nasıl Başarıyoruz?

1- Sosyal Medya Reklam Ajansı Bigbang Digital, onlarca sektöründe öncü markalara sosyal medya danışmanlığı vermiş ve vermeye devam eden bir ekipten oluşuyor.

 

2- Birçok farklı sektörün kendi içerisindeki dinamiklerine hakimiz.

 

3- Sosyal medya reklamcılığının her gün değişen ve gelişen yapısına hakimiz.

 

4- Yeniliklerden korkmuyor zaman kaybetmeden hizmet alanımıza ekliyoruz.

 

5- Sıradan bir reklam değil, yaratıcı reklam metinleriyle doğru kişilerin karşısına çıkıyoruz.

Neden Farklıyız?

Sosyal Medya Reklam Ajansı Bigbang Digital olarak onlarca farklı reklam modeli arasından markanız ve hedef kitlenize en uygun reklam modelini buluyor ve yayına alıyoruz. Yüksek reklam bütçeleri istemek yerine doğru reklam bütçesiyle tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Doğru anda doğru reklamla neler başarabileceğinize siz de inanamayacaksınız

 

Unutmayın; harekete geçmediğiniz her geçen dakika hedeflerinizden bir adım daha uzaklaşıyorsunuz.