Sosyal Medya Ajansı

Sosyal Medya Nedir?

Medya dünyasının en yeni üyesi olan Sosyal Medya, büyük bir iletişim havuzu olarak adlandırılabilir. Her bireyin kolaylıkla bu digital platforma adım atabilmesi, sosyal medyayı en etkin medya seçeneklerinden biri haline getiriyor. Türkiye’de 50 milyonun üzerinde bireyin aktif olarak sosyal medya kullandığı kabul edilirken, bu rakamın her geçen gün daha da arttığı ölçümlenebilir bir gerçek.

Kurumsal Kişilik Ya Da Firmanız Neden Sosyal Medyada Olmalı?

Hedef kitleye hitap etmenin bir numaralı etken olduğu iş dünyasında asıl iletişim kurmanız gereken kitlenin büyük bir bölümü aynı zamanda sosyal medya kullanıyor. Gün içerisinde sayısız kez sosyal medyaya adım atan kullanıcılarla iletişim kurmanız sosyal medya aracılığı ile oldukça kolay. Doğru sosyal medya ajansı ile etkin sosyal medya yönetimi, kurumsal kişiliğiniz ya da firmanızı rakipleriniz içerisinden fark edilmesini sağlayan büyük bir gösterge. Teknolojinin değişen ve her geçen gün gelişen yapısına ayak uydurmak da sizin için prestij göstergesi anlamına geliyor.

Kurumsal Sosyal Medya Yönetimi Nelerden Oluşuyor?

Kurumsal sosyal medya yönetimi; Facebook, Twitter, Instagram hesap yönetimlerinden oluşuyor. Bu sosyal medya platformlarında hedef kitlenize uygun içerik ve paylaşımlar yaratacak sosyal medya uzmanlarımız sayesinde sosyal medyada profesyonel olarak temsil ediliyor olabilirsiniz.

Ayrıca sosyal medya ajansı tarafından hazırlanacak, etkin ve doğru hedef kitleye ulaşmanızı sağlayacak Facebook ve Instagram reklamlarıyla da yeni kişilere ulaşabilirsiniz. Böylece sosyal medyadaki profesyonel görünümünüzle marka bilinirliğinizi arttırabilirsiniz.

“NEDEN KİMSE BEĞENMİYOR? :(” DİYE DÜŞÜNMEMEK İÇİN

Sosyal Medya Yönetiminde Ayrıcalıklarımız Neler?

Sosyal Medya Ajansı Bigbang Digital olarak uzman sosyal medya kadromuzla en yeni internet alışkanlıklarını takip ederek, yaratıcı ve dikkat çeken çalışmalara imza atmayı hedefliyoruz. Yaratıcılığın sosyal medyada en büyük etken olduğunun bilincinde olan sosyal medya uzmanlarımız, etkin ve doğru iletişim kurmak konusunda firma ya da kurumsal kişiliğinize ayrıcalıklar kazandırmayı hedeflerken gelirinizi de arttırıcı projeler üretmeyi amaçlıyor.
Ayrıca uzman kadromuz, Türkçe dil bilgisi kullanımında da oldukça hassas davranarak kurumsal kişilik ve markanıza saygın bir görünüm kazandıracak.
Bigbang Digital Sosyal Medya Ajansı
Bigbang Digital Sosyal Medya 2

Sosyal Medya Reklamları Size Ne Kazandırır?

Sosyal medya reklam sektörü için de oldukça uygun. Size ve firmanıza uygun hedef kitleler belirlenerek yeni müşteri ya da kullanıcılara en etkin şekilde ulaşmanızı sağlayacak sosyal medya reklam modelleri ile minimum maliyetle maksimum dönüş sağlayabilirsiniz.
Sosyal medyanın bir gereksinim olduğu günümüzde doğru bir sosyal medya yönetiminin önemini bilen Sosyal Medya Ajansı Bingbang Digital  ile iş dünyasında başarı basamaklarını hızlı bir şekilde çıkabilirsiniz.