Doktorlara ve Sağlık Kurumlarına SEO Danışmanlığı

SEO Ajansı Bigbang Dijital olarak, tüm sektörler için olduğu gibi doktor ve sağlık kurumlarına da SEO hizmeti veriyoruz. Her şeyin dijitalleştiği günümüzde doktor, hastane ve sağlık kurumlarının da daha çok kişiye ulaşması Google arama motoru sayesinde olmakta. Peki rakip siteler ilk sıralarda listelenirken sizin web siteniz neden arka planda kalıyor?

E.A.T Algoritmasına Uygun Doktorlara SEO Yönetimi

Google’ın 2018 Ağustos ayında yayına aldığı E.A.T güncellemesini biliyor ve sağlık sitelerinin SEO geliştirmelerini bu yönde yapıyoruz. Hemen hemen tüm sağlık web sitelerinin olumsuz yönde etkilendiği bu güncellemeye Google gözüyle bakıldığında ya da aslında bu güncellemenin içeriği detaylı incelendiğinde tüm bu sürecin oldukça mantıklı özellikler taşıdığı bir gerçek. Tek yapılması gereken bu sağlık sitelerinin Uzmanlık, Yetkinlik ve Güvenilirlik açısından Google’ın da tam istediği seviyeye getirmek.

Bigbang Dijital olarak sağlık sektörünün dinamiklerinin farkında ve yeni E.A.T güncellemesine uygun şekilde SEO yönetimi yapıyoruz.

Siz de Bigbang Dijital’in deneyimli SEO uzmanı kadrosuyla web sitenizi Google gözünde yetkin hale getirebilir, organik trafiğinizin artışını aydan aya gözlemleyebilirsiniz.

Doktorlar Neden SEO Çalışması Yaptırmalı?

Özellikle bilgiye ulaşmanın son derece kolay olduğu günümüzde insanlar kafasındaki tüm soruları öncelikle Google’a sormakta. Bu sorular söz konusu sağlık olunca oldukça fazla olabiliyor. Örneğin burun estetiği olmak isteyen bir kişi öncelikle Google’da arama yaparak bu operasyon hakkında detaylı bilgi edinmek istiyor. Bu operasyonu yapan doktorları araştırarak onlarla iletişime geçmeye çabalıyor. Google arama motoru sayesinde bulduğu doktorla iletişime geçerek muayane olan kişi tedavisi için de süreci başlatmış oluyor.

Peki siz bu sürecin neresindesiniz? Eğer web siteniz hedef arama kelimelerinizde ilk sıralarda listeleniyorsa siz de bu kişilerin doğrudan iletişime geçtiği kişiler arasındasınız. Ama bu web siteniz arka sayfalarda listeleniyorsa ya da hiç listelenmiyorsa üzgünüz tüm bu sürecin dışında kaldınız.

Daha fazla zaman kaybetmeden üst sıralara tırmanmak için siz de şimdi iletişime geçin.