Avukatlar Web Sitesine Neden İhtiyaç Duyarlar?

Avukatların web sitesine ihtiyaç duymasındaki en önemli etken güçlü bir kurumsal kimlik ve prestij kazanma isteğidir. Fakat web sitenizin kalitesi ve şıklığı tek başına yeterli değil. Aynı zamanda birçok kişi tarafından ulaşılabilir olması gerekiyor. Hiç kimse tarafından ziyaret edilmeyen bir web sitesi işinize katkı sağlayamaz.

 

Web sitenizin geniş kitlelere ulaşması Google Arama Motoru Optimizasyonu (Seo) ile mümkün! Her gün milyonlarca arama yapılan Google’da sitenizin ön sıralarda gözükmesini istemez misiniz? Böylelikle büyük bir müvekkil potansiyeli bulunan interaktif mecralarda kendinizi gösterebilir ve bunları müvekkile çevirebilirsiniz. En basit örnekle Google’da avukat arama kelimesinin her ay ortalama 18.000 kez arandığını biliyor muydunuz? Bu arama sonuçlarında üst sıralarda gözüken neden siz olmayasınız?

Referanslar

Barut Avukatlık Bürosu‘nun Web Sitesini Her Ay 22 Bin Kişi Ziyaret Ediyor.

www.feritbarut.av.tr

Örnek Web Siteleri

Sezgin Hukuk Bürosu

Mercantaş Hukuk Bürosu

SS Hukuk Bürosu

TBB Reklam Yönetmeliği’ne Uygun Mu?

Tüm çalışmalarımız Türkiye Barolar Birliği Reklam Yönetmeliği’ne uygun olarak yayına alınmaktadır. Sizin belirleyeceğiniz isim ile yönetmeliğe uygun olarak av.tr uzantılı bir web sitesi hazırlanmakta ve tüm içerik bilgileri ajansımız tarafından üretilmektedir. Üretilen içerikler sizin onayınıza sunularak bilginiz haricinde bir bilgi ve içerik kesinlikle web sitenize eklenmemektedir. Ayrıca siteye eklediğimiz gizlilik sözleşmesi ile site üzerinden iletişime geçilmesinin avukat müvekkil ilişkisi doğurmadığını ve sitede yer alan bilgilerin tamamen bilgi verme amaçlı makaleler olduğunu açıkça belirtiyoruz. Tüm bu hizmetleri yerine getirirken diğer avukatlarla oluşabilecek rekabete aykırı görünebilecek söz ve davranışlardan kesinlikle kaçınılmaktadır.

 

Google’da üst sıralarda çıkmanızı sağlayacak seo çalışmasının teknik bir çalışma olduğu ve kesinlikle reklam içermediğini tekrar hatırlatmakta fayda görüyoruz. Çünkü reklamsız da üst sıralarda yer almanız mümkün.

En Önemli İlkemiz Karşılıklı Güven

Yıllık sözleşmeler, müşteri açısından her zaman stres doğurur ve bir anda yüksek bir maliyet gerektirir. Çalışma politikamız karşılıklı güvene dayandığı için yıllık sözleşmeler yerine 3 aylık sözleşmelerle anlaşma sağlıyoruz. Böylelikle verilen hizmetten memnun kalmadığınız takdirde 3 aylık hatta 1’er aylık süreler sonunda sadece o aylık ödemenizi yaparak anlaşmadan vazgeçebilirsiniz. Ayrıca web sitesinin tüm bilgilerini müşterilerimizin adı ve bilgileriyle açtığımız için tüm şifre ve kullanıcı adları sadece sizin bilginiz dahilinde olacaktır. Böylelikle web sitenizi diğer kişilerden koruyacak ve elinizden alınmasını engellemiş olacaksınız.

 

Zamanınızın çok değerli olduğunu biliyoruz. Bizim görevimiz sizin işlerinizi daha kolay bir hale getirmek ve size daha çok müvekkil kazandırmak. Bunun için sitenize gereken tüm içerikleri uzman yazar kadromuzla biz hazırlıyoruz. Size sadece onay vermek ya da içerikler üzerinde 1-2 kelimelik ufak değişiklikler yapmak kalıyor.

 

Değişen dünyaya ayak uydurmak ve daha büyük kitlelere ulaşmak için ihtiyacınız olan her şeyi bir arada sunuyoruz.

 

Değişimi her geçen gün hissedeceksiniz.
Form doldurarak hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi talep ederseniz en kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

İsim Soyisim

E-mail Adresi

Telefon

Mesaj